Ergovent süvistatavad ventilatsiooniplafoonid – stiilse kodu lahendus

märts 20, 2024

Ergovent tooted on nüüdsest lisandunud ka meie laovalikusse.

Ergovent-art_1a

Ergovent on välja tulnud innovaatilise lahendusega, kuidas vabaneda kodustes majapidamistes silmatorkavatest sissepuhke- ja väljatõmbeplafoonidest

Ventilatsiooniplafoonid on kahtlemata iga ventilatsioonisüsteemi väga oluline osa. Siiani on plafoonide disainis hoitud sarnast joont, kuid Ergovent on tulnud välja innovaatilise lahendusega, mis muudab ilmetu rõnga laes või seinas, väga stiilseks sisekujundusdetailiks. Ergovent kipsist süvistatavad ventilatsiooniplafoonid paigaldatakse kuni kahekihilisse kipslakke/-seina, seejärel pahteldatakse ning värvitakse koos ülejäänud pinnaga sama tooni, jättes esteetilise, kaasaaegse ja elegantse üldmulje.

Ergovent ventilatsiooniplafoonid sobivad kasutamiseks nii sissepuhke kui väljatõmbe poolel, nii seintel kui lagedes. Ventilatsiooniplafoone on võimalik mugavalt paigaldada nii ehitustööde käigus kui renoveerimistöid tehes eelnevalt paigaldatud laes olemasolevaid süsteeme välja vahetades.

Meie tootevalikus on kandilise profiiliga KVADRO plafoonid 100mm ja 125mm läbimõõduga ventilatsioonitorustikele ning ümara profiiliga RONDO plafoonid 100mm, 125mm ja 160mm läbimõõduga ventilatsioonitorustikele (mõõdule klikkides saad vaadata ka toodete täpsemaid parameetreid).

Paigaldusjuhised nii KVADRO kui RONDO mudelitele leiad mudelinimele klikkides.

Peamised põhjused Ergovent toodete valimiseks:

Ergovent ventilatsiooniplafoonide kipskorpused valmistatakse vaid kvaliteetseimatest materjalidest. Plafooni kate kinnitub turvaliselt tugevate magnetite abil. Kaval kinnituslahendus võimaldab plafooni mugavalt paigaldada nii ühe-, kui kahekihilisse kipslakke või seina. Pahteldusrenn võimaldab veatut viimistlust, peale mida värvitakse plafoon ülejäänud pinnaga samas toonis ning kõik ühenduskohad jäävad varjatuks. Värvimiseks saab kasutada tavalisi seina- ja laevärve.

Tänu parendatud aerodünaamilistele omadustele, on Ergovent plafoonid tavapärasest vaiksemad, kuna väljatöötatud disain kaitseb õhukeeriste tekkimise eest. Lisaks on uuendatud senist reguleerimislahendust, mis võimaldab nüüd mugavalt õhuvoolu vastavalt vajadusele reguleerida.

Nüüd Ergovent universaalsed ventilatsiooniplafoonid ka Vennad-Dahl’i laovalikus.

Soovid lisainfot?