AS Vennad-Dahl Tallinna esindus

Peterburi tee 90b, Tallinn 13816 dahl@dahl.ee +372 605 4050
Avatud: E-R 8.00-17.00 (kauba vastuvõtt E-R 8.00-16.00)

Tallinna esinduse töötajad

NimiAmetikohtTavatelefonMobiiltelefonE-posti aadress
Kaire TammestSekretär605 4050kaire@dahl.ee
Märten MandelVentilatsiooni projektijuht53 309 950marten@dahl.ee
Rainer RoodVentilatsiooni projektijuht53 054 324rainer.rood@dahl.ee
Urmas MändSisevõrkude projektijuht50 74 675urmas@dahl.ee
Taimo TammojaSisevõrkude projektijuht52 22 971taimo@dahl.ee
Marko PesurVälisvõrkude projektijuht52 06 520marko@dahl.ee
Veroonika SalujõeProjektijuht53 309 220veroonika@dahl.ee
Riho RiibergKlienditeenindaja53 588 868riho@dahl.ee
Aivar KaasikKlienditeenindaja53 001 430aivar@dahl.ee
Merily SuijaKlienditeenindaja53 637 739merily@dahl.ee
Kaupo KadajaneTegevjuht51 44 952kaupo@dahl.ee
Janno IngermannKontroller53 407 006janno@dahl.ee
Tiina LiivPearaamatupidaja605 4057tiina@dahl.ee
Helena MärtsonRaamatupidaja605 4028helena@dahl.ee
Alar LaikaskTooteinfo haldur57 872 685alar@dahl.ee
Kristi EsmanOstja51 03 262kristi@dahl.ee
Edgar NõmmikOstja51 01 138edgar@dahl.ee
Kadri VeersaluOstja57 703 705kadri@dahl.ee
Madis AbeLao juhataja52 57437madis.abe@dahl.ee
Tarmo BaranovskiVäljastuskorraldaja605 414253 470412tarmo@dahl.ee
Lauri SiilakKauba vastuvõtja605 402753 417 665vastuvott@dahl.ee
Kristo KlaasTranspordi korraldaja53 404 740transport@dahl.ee
Joonas RaiesmaaAutojuht52 95 499
Andres KullamäeLaotöötaja51 19 765
Guido GrauLaotöötaja
Priit ViitalLaotöötaja
Hendrik KaljulaidLaotöötaja
Margus PõlluveeLaotöötaja
Heino AguLaotöötaja
Magnus TammojaLaotöötaja