AS Vennad-Dahl Tallinna esindus

Peterburi tee 90b, Tallinn
Tel.: 605 4050
Faks: 601 2933
@: dahl@dahl.ee

Avatud: E-R 8.00-17.00 (kauba vastuvõtt E-R 8.00-16.00)

Tallinna esinduse töötajad

NimiAmetikohtTavatelefonMobiiltelefonE-posti aadress
Jorma RautanenTegevjuht605 4050jorma@dahl.ee
Kaire TammestSekretär605 4050kaire@dahl.ee
Inga OhhapkinaKontroller605 414759 126 011inga@dahl.ee
Kaupo KadajaneTurundusjuht605 414151 44 952kaupo@dahl.ee
Tiina LiivPearaamatupidaja605 4057tiina@dahl.ee
Monika MichelsonRaamatupidaja605 4028monika@dahl.ee
Ott RingoOstujuht605 402051 46 833ott@dahl.ee
Kristi EsmanOstja605 414851 03 262kristi@dahl.ee
Edgar NõmmikOstja605 414051 01 138edgar@dahl.ee
Märten MandelVentilatsiooni projektijuht53 309 950marten@dahl.ee
Rainer RoodVentilatsiooni projektijuht605 402653 054 324rainer.rood@dahl.ee
Urmas MändSisevõrkude projektijuht605 402250 74 675urmas@dahl.ee
Taimo TammojaSisevõrkude projektijuht605 405652 22 971taimo@dahl.ee
Marko PesurVälisvõrkude projektijuht605 402452 06 520marko@dahl.ee
Rain RahumägiESTE* projektijuht53 268 237rain@dahl.ee
Taavi PauriTööstusmaterjalide müügijuht605 414550 86 813taavi@dahl.ee
Veroonika SalujõeKlienditeenindaja605 414353 309 220veroonika@dahl.ee
Riho RiibergKlienditeenindaja605 414453 588 868riho@dahl.ee
Aivar KaasikKlienditeenindaja605 402553 001 430aivar@dahl.ee
Madis AbeLao juhataja605 402352 57437madis.abe@dahl.ee
Tarmo BaranovskiVäljastuskorraldaja605 414253 470412tarmo@dahl.ee
Lauri SiilakKauba vastuvõtja605 402753 417 665vastuvott@dahl.ee
Kristo KlaasTranspordi korraldaja605 402353 404 740transport@dahl.ee
Joonas RaiesmaaAutojuht605 402352 95 499
Andres KullamäeLaotöötaja605 402351 19 765
Guido GrauLaotöötaja605 4023
Priit ViitalLaotöötaja605 4023
Teet LooritsLaotöötaja605 4023
Hendrik KaljulaidLaotöötaja605 4023
Rain KütismaaLaotöötaja605 4023
Heino AguLaotöötaja605 4023
Helena MärtsonLapsehoolduspuhkusel
Janno IngermannLapsehoolduspuhkusel

* ESTE = Energiasäästu ja taastuvenergia projektijuht