Ergovent süvistatavad ventilatsiooniplafoonid – stiilse kodu lahendus

september 12, 2022
Ergovent-art_1a

Ergovent on välja tulnud innovaatilise lahendusega, kuidas vabaneda kodustes majapidamistes silmatorkavatest sissepuhke- ja väljatõmbeplafoonidest.

Ventilatsiooniplafoon on kahtlemata ventilatsioonisüsteemi väga oluline osa. Siiani on plafoonide disainis hoitud sarnast joont, kuid Ergovent on tulnud välja innovaatilise lahendusega, mis muudab ilmetu rõnga laes või seinas, väga stiilseks sisekujundusdetailiks. Ergovent kipsist süvistatavad ventilatsiooniplafoonid paigaldatakse kuni kahekihilisse kipslakke/-seina, seejärel pahteldatakse ning värvitakse koos ülejäänud pinnaga sama tooni, jättes esteetilise, kaasaaegse ja elegantse üldmulje.

Ergovent ventilatsiooniplafoonid sobivad kasutamiseks nii sissepuhke kui väljatõmbe poolel, nii seintel kui lagedes. Ventilatsiooniplafoone on võimalik mugavalt paigaldada nii ehitustööde käigus kui renoveerimistöid tehes eelnevalt paigaldatud laes olemasolevaid süsteeme välja vahetades. Täpsemad võimalused ja vastavad paigaldusjuhised leiad siit.

Tootevalikus on plafoonid 100mm, 125mm ja 160mm läbimõõduga ventilatsioonitorustikele. Täpsemad tehnilised parameetrid leiad siit.

Peamised põhjused Ergovent toodete valimiseks:

Ergovent ventilatsiooniplafoonide kipskorpused valmistatakse vaid kvaliteetseimatest materjalidest. Plafooni kate kinnitub turvaliselt tugevate magnetite abil. Kaval kinnituslahendus võimaldab plafooni mugavalt paigaldada nii ühe-, kui kahekihilisse kipslakke või seina. Pahteldusrenn võimaldab veatut viimistlust, peale mida värvitakse plafoon ülejäänud pinnaga samas toonis ning kõik ühenduskohad jäävad varjatuks. Värvimiseks saab kasutada tavalisi seina- ja laevärve. Tänu parendatud aerodünaamilistele omadustele, on Ergovent plafoonid tavapärasest vaiksemad, kuna kasutatud disain kaitseb õhukeeriste tekkimise eest.

Nüüd Ergovent universaalsed ventilatsiooniplafoonid ka Vennad-Dahl’i tootevalikus.