Wilo Isar BOOST5 – lahendus stabiilse veesurve jaoks

juuni 30, 2022
Isar_BOOST5_sp

Paljudes majapidamistes on kõikuv ja ebapiisav veesurve tavapäraseks probleemiks. Turul on pakkuda hulgaliselt veeautomaate, kuid saadaolevate hulgast sobiva leidmine võib olla keeruline.

Vennad-Dahl tootevalikusse on lisandunud Saksa kvaliteettootja Wilo uued, koduse majapidamise veevarustuse tarbeks mõeldud preemiumklassi veeautomaadid Isar BOOST5, mis tagavad ühtlase veesurve igas veevõrku ühendatud tarbimiskohas. Isar BOOST5 veeautomaate on väga lihtne paigaldada ning mugav kasutada.

Tänu läbimõeldud hüdraulilistele lahendustele ja täiendavale heliisolatsioonile, töötab kogu süsteem väga vaikselt ja mis eriti oluline – kulutõhusalt. Veeautomaat hoiab etteantud veesurvet ning reguleerib pumba võimsust vastavalt vajadusele, olenemata tarbijate arvust, hoides nii kokku elektrit ja muutes veekasutuse mugavaks nii dušši all kui aias.

Wilo Isar BOOST5 veeautomaadid on moodsa disaini ja kompaktse konstruktsiooniga, mistõttu sobituvad need ideaalselt iga kliendi elukeskkonda.  Täiendavaks eeliseks konkurentide ees on kasutusmugavus – veeautomaate on valmiskujul väga lihtne paigaldada ning digitaalse LED-ekraani ja surunuppudega soovitud töörõhule seadistada. Mitmed sisseehitatud kaitsefunktsioonid tagavad seadme turvalise töö. Kvaliteetsest plastist valmistatud pumbamoodul tagab pika tööea.

Isar BOOST5 seeriasse kuuluvad kaks veeautomaati: BOOST5-E-3 tootlikkusega 3000 l/h ning BOOST5-E-5 tootlikkusega 5000 l/h. Enne veeautomaadi ostmist tuleks välja selgitada oma majapidamise veevajadus, kuid enamike ühepereelamute puhul katab madalama tootlikkusega seade soovitud nõudluse.

Isar BOOST5-E-3 on Vennad-Dahl’i laos koheselt saadaval, võimsamat BOOST5-E-5 saame pakkuda lühikese tarneajaga.

Toote eelised:

  • Lihtne paigaldada tänu olemasolevatele ühendustele
  • Moodne disain ja kompaktne konstruktsioon
  • Kasutajasõbralik kasutamine tänu digitaalsele ekraanile ning nuppudele
  • Vaikne töö tänu heliisolatsioonile
  • Integreeritud sagedusmuundur tagab mugava konstantse rõhuga reguleerimise ja sujuva käivitumise
  • Väike voolutarbimine tänu vajaduspõhisele varustamisele
  • Ohutu kasutamine tänu ulatuslikele, integreeritud kaitsefunktsioonidele

Lahendus stabiilse veesurve jaoks. Alati ja kõikjal.

Vaata lisainfot ka tootja kodulehelt.