New Nautic – Gustavsbergi kõigi aegade jätkusuutlikem segisti

august 22, 2022
Recycle New Nautic_V3

Jätkusuutlikkus ei pea olema midagi keerulist

Kuuldavasti võtab Euroopa Liit 2040. aastaks vastu vähemalt 320 ehitusstandardit, mis on seotud jätkusuutlikkusega pikas plaanis. Segistisari New Nautic muudab praeguste ja tulevaste kestlikkusnõuete täitmise oluliselt lihtsamaks. See on võimalik tänu Gustasvbergi toodete nutikale sisule –  nutikad ja hõlpsasti asendatavad komponendid võimaldavad olemasolevat segistit edaspidi uuendada veelgi rohkemate nutifunktsioonidega. See pikendab segisti kasutusiga ja muudab toote jätkusuutlikumaks.

Tootmine toimub sertifitseeritult ja keskkonnasäästlikult Rootsis. Suurepärane kvaliteet ja nutifunktsioonid aitavad säästa nii energiat kui ka vett. Lisaks on New Nautic kuni 90% taaskasutatav.

New Nautic on saadaval mitmesuguste energiaklassifikatsioonidega, kuid sama disaini ja sobivate varuosadega. New Nautic sarja segistid vastavad kõikidele kvaliteedi-, funktsionaalsus-, materjali-, taaskasutus-, veesäästu-, energiasäästu- ja ligipääsetavusnõuetele.

Nutikad funktsioonid

New Nautic pakub kõiki nutifunktsioone, millest allpool on antud kiire ülevaade koos vastavate ikoonidega. Paljud neist on loodud vee-, energia- ja rahasäästu silmas pidades, samas kui ülejäänud aitavad lihtsustada arhitektide, ehitajate ja paigaldajate elu. Ja lõppude lõpuks soodustavad kõik nutifunktsioonid jätkusuutlikku ehitust.

 

ECO-flow

Segisti tagab tõhusa ja optimeeritud veevoolu. Kasutajakogemus on sama suurepärane ja funktsionaalne nagu alati ent vee- ja energiakulu on väiksem. Sellega säästad nii keskkonda kui raha.

 

 

Kiirpaigaldus

Segisti paigaldatakse kiirelt kinnitusmutri abil, mis lükatakse stoppasendisse ja seejärel pinguldatakse. Lahendus lihtsustab paigaldamist ja säästab nii aega kui raha.

 

 

Cold-start

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale tuleb segistist 100% külma vett juba algasendis (käepide ettepoole suunatud), välistades tarbetu vee kasutamise. See võimaldab säästa energiat ja raha igal kasutamisel.

 

 

Pliivaba

Segisti on valmistatud materjalist, mille kogumass sisaldab vähem kui 0,1% pliid. Pliivabade segistite tagaküljele on graveeritud vastav sümbol.

 

 

ECO-stop

Lihtne funktsioon, mis võimaldab individuaalset vee vooluhulga seadistamist. Selle abil saab fikseerida endale sobiva suurema või väiksema vooluhulga.

 

 

Nutikas sisu

Tänu asendatavatele komponentidele saab segistit tulevikus uute, veelgi nutikamate funktsioonidega uuendada. See pikendab segisti kasutusiga ja muudab selle veelgi kestlikumaks.

 

 

Valik innovaatilisi Gustavsberg New Nautic tooteid on tellitav Vennad-Dahl esindustes.