Tootekategooriad


NB! Tootepildid on illustreeriva tähendusega

WC-pott Nautic 1510, 4/2, tahavool, Hygienic Flush

Tootekood:5652157

401.90

/ tk (490.32 km-ga)
Saadavus: Tellitav
Kategooriad:

WC-pott Nautic 1510 – peidetud tahavool, hügieeniline loputus. Kahesüsteemne loputus 2/4 l, ilma prill-lauata

Minimalistliku disainiga WC-potid. Tahavool võimaldab ühendada äravoolutoru põrandaga, otse seina sisse või küljele mistahes nurga all, mis on väiksem kui 90 kraadi. Valmistatud tihendatud hügieenilisest ja vastupidavast sanitaarportselanist. Siseserva puudumine tagab lihtsama puhastamise ja parema hügieeni. Kondensvee vaba, vaikselt veega täituv loputuspaak. Põrandale paigaldamine komplektis oleva põrandakinnituse ja kahe kruviga. Alternatiivne põrandapaigaldus liimiga. Veeühendus R1/2” paindlikuks paigaldamiseks. Palun vaadake paigaldusjuhendit. Komplektis on kruvipead ja valged korgid kruviaukude jaoks koos liimiga. Sihvaka loputuspaagiga ja väikeste mõõtmetega mudel sobib hästi ka nurka paigutamiseks. Tehases eelseadistatud kahesüsteemne loputus 2,6/4 l, reguleeritav ühesüsteemne loputuskogus kuni 6 l. Istumisosa kõrgus: 420mm. Võimalik kombineerida käetugede ja invaprill-lauaga. Mitmekesine valik prill-laudu.


Gustavsberg on 1825. aastal asutatud Rootsi ettevõte, mis on tuntud kvaliteetsete sanitaartehniliste toodete, nagu tualetid, valamud ja vannid, tootjana.

Oma hea maine on nad saavutanud eelkõige elegantsete ja funktsionaalsete disainilahenduste, pikaajalise kogemuse ja tipptasemel inseneritöö ning kvaliteetsete materjalide poolest.

Gustavsbergi tootevalik palkub mitmesuguseid lahendusi erinevatele maitsetele ja vajadustele ning nende tooted on levinud üle maailma.

Üldinfo

Tootja tootekood GB111510201205
EAN kood 7391530069173
Toote nimetus RV WC POTT GBG 1510 4/2 TAHA NORD

Omadused

Toote mõõdud

Ühik tk

Pakendi mõõdud

Lisainfo