NB! Tootepildid on illustreeriva tähendusega

Välisrest RV 500×500 RAL7016

Tootekood:S10103

105.00

/ tk (128.10 km-ga)
Lõpumüügi tooted on saadaval piiratud koguses. Hetkel saadaoleva koguse täpsustamiseks esita päring. Näidatud netohinnale ei rakendu lepingulised allahindlused.
Saadavus: Lõpumüük

ETS Nord RV välisrest 500×500 RAL7016

RV on välisrest, mis on ette nähtud ventilatsioonisüsteemide õhuvõtu- ja väljaviskeavade kaitseks sademete, puulehtede, lindude jms eest. Veekindlus on katsetatud Eurovent 2/5 normide järgi.

RV tüüpi reste kasutatakse ventilatsioonisüsteemide õhuvõtu, väljaviske ja loomuliku ventilatsiooni välisavade ees. Oma hea veepidavuse ning väikese õhutakistuse tõttu sobib RV eriti hästi õhuvõtu avade ette. Tugev kuumtsingitud terasprofiil ilmastikukindla pulbervärvkattega võimaldab lahendada erineva suurusega ja rasketes tingimustes töötavate ventilatsioonisüsteemide kaitset. Agressiivsetes keskkondades töötavate süsteemide jaoks (või eridisaini vajadusel) on võimalik valmistada RV reste alumiiniumist, vasest ning happekindlast terasest.

RV on konstrueeritud kolmeosalisena:
1. Paigaldusraam
2. Kaitsevõrk
3. Väljavõetav restiosa

Paigaldusraami nurgad on veekindlalt kokku keevitatud. Resti kaitsevõrk on kuumtsingitud traadist keevitatud võrk silma suurusega 19x19x1,05mm. Happekindla võrgu silma suurus on 11,7×11,7×1,0mm. Välisreste toodetakse igasuguste mõõtudega avade ette. Standardselt on restid mõeldud ristkülikukujulistena. Eritellimusel valmistatakse ka kolmnurkseid reste. Standardne samm ristkülikukujulisel restil on 50mm. Väikseim saadaolev mõõt on 200x200mm. Suurim ühest moodulist rest on 1200x1500mm. Suuremad restid valmistatakse moodulitena.

RV on hea veekindluse ning madala takistusega välisrest. Ventilatsiooniresti otspinna soovituslik õhu liikumiskiirus õhuvõtul meie kliimatingimustes ei tohiks ületada 2 m/s. Parima tulemuse saavutamiseks on projekteerijad ülemiseks piiriks arvestanud 1,5 m/s. Suurem kiirus võib põhjustada sademete sissetungi ventilatsioonikanalisse.


ETS Nord on Põhja-Euroopa üks suuremaid terviklikele ventilatsioonilahendustele spetsialiseerunud ettevõtteid, mis on tegutsenud järjepanu juba 25 aastat.

Ettevõte arendab ja toodab ventilatsiooniseadmeid, mis tagavad puhta ja tervisliku sisekliima ning loovad siseruumides viibijatele parema enesetunde. Lähtudes oma klientide vajadustest, kasutatakse kõiki teadmisi ning oskusi, et tooted oleks jätkusuutlikud ja ei koormaks keskkonda.

ETS Nordi visioon on oma innovaatiliste toodetega inspireerida kogu maailma ning luua kvaliteetsele sisekliimale jätkusuutliku tuleviku.

Üldinfo

Tootja tootekood 501050050/7016
Toote nimetus RV VÄLISREST RV 500x500 RAL7016

Omadused

Toote mõõdud

Ühik tk

Pakendi mõõdud

Lisainfo

Link kodulehele Ava link kodulehele