NB! Tootepildid on illustreeriva tähendusega

Siserest RSV 1000×350 + RSK paigaldusraam

Tootekood:87512100035

119.27

/ tk (145.51 km-ga)
Saadavus: Tellitav
Kategooriad:

ETS Nord RSV siserest koos RSK paigaldusraamiga

RS-tüüpi rest on klassikalise lahendusega alumiiniumist ventilatsioonirest. Suunatavate ribidega siserest on mõeldud kasutamiseks ventilatsioonisüsteemides väljatõmberestina. RSK on siseresti paigaldusraam, mida kasutatakse resti ühendamisel ventilatsioonitorustikuga.

Peamised omadused:
Suunatavad ribid
Eemaldatav restiosa võimaldab kergesti puhastada nii resti kui ka kanalit
Moodulresti võimalus

RS-tüüpi restid on valmistatud alumiiniumprofiilidest. Tänu keevitatud raamile ning otstest neetidega kinnitatud labadele on saavutatud resti hea väändejäikus ning labade suunatavus. Paigaldusraam on valmistatud tsingitud plekist. Resti raami sisse on paigaldatud tihend, mis välistab õhuvoolu resti ja seinapinna vahelt. Standardtooted on kaetud valge pulbervärviga (RAL 9003). Eritellimusel valmistatakse reste ka teistes RAL-värvitoonides. RSV siseresti väikseim mõõt on 75×75 mm ja suurim 2000×1000 mm.


ETS Nord on Põhja-Euroopa üks suuremaid terviklikele ventilatsioonilahendustele spetsialiseerunud ettevõtteid, mis on tegutsenud järjepanu juba 25 aastat.

Ettevõte arendab ja toodab ventilatsiooniseadmeid, mis tagavad puhta ja tervisliku sisekliima ning loovad siseruumides viibijatele parema enesetunde. Lähtudes oma klientide vajadustest, kasutatakse kõiki teadmisi ning oskusi, et tooted oleks jätkusuutlikud ja ei koormaks keskkonda.

ETS Nordi visioon on oma innovaatiliste toodetega inspireerida kogu maailma ning luua kvaliteetsele sisekliimale jätkusuutliku tuleviku.

Üldinfo

Tootja tootekood 512100035
Toote nimetus RV VÄLJATÕMBEREST RSV 1000x350+RS

Omadused

Toote mõõdud

Ühik tk

Pakendi mõõdud

Lisainfo

Vastavusdokument Ava dokument