Radiaator Compact C21-900-600
Tootekood:5418504
131.39
/ tk (162.92 km-ga)
Saadavus: Tellitav
Kategooriad:
Radiaator Purmo Compact C21-900-600
Radiaatori tüüp: C 21
Radiaatori mõõdud: 900 x 600 mm
Toruühenduste vahe: 850 mm
Vertikaalsete veekanalite vahekaugused: 33,3 mm
Ühendused: 4x G½” külgühendus
Töörõhk: kuni 10 bar
Maksimaalne temperatuur: 110°C
Testrõhk: 13 bar