Radiaator Compact C21-900-1400
Tootekood:5418515
271.12
/ tk (336.19 km-ga)
Saadavus: Tellitav
Kategooriad:
Radiaator Purmo Compact C21-900-1400
Radiaatori tüüp: C 21
Radiaatori mõõdud: 900 x 1400 mm
Toruühenduste vahe: 850 mm
Vertikaalsete veekanalite vahekaugused: 33,3 mm
Ühendused: 4x G½” külgühendus
Töörõhk: kuni 10 bar
Maksimaalne temperatuur: 110°C
Testrõhk: 13 bar