Radiaator Compact C21-900-1200
Radiaator Purmo Compact C21-900-1200
Radiaatori tüüp: C 21
Radiaatori mõõdud: 900 x 1200 mm
Toruühenduste vahe: 850 mm
Vertikaalsete veekanalite vahekaugused: 33,3 mm
Ühendused: 4x G½” külgühendus
Töörõhk: kuni 10 bar
Maksimaalne temperatuur: 110°C
Testrõhk: 13 bar