NB! Tootepildid on illustreeriva tähendusega

Kork 560 maa-alune

Tootekood:8273473

323.34

/ tk (394.47 km-ga)
Tihendusrõngad ei kuulu komplekti ja on saadaval eraldi!
Saadavus: Tellitav
Kategooriad:
Soovitatud tooted

Uponor maa-alune ventilatsioonitorustiku kork 560

Maa alla paigaldatavad ventilatsioonisüsteemid tulevad appi juhul, kui hoonete laed on madalad ja torustik keeruline, jättes kasutuskõlbulikud pinnad muuks otstarbeks vabaks.

Maa-aluse ventilatsioonisüsteemi torustik paigaldatakse ehitise alla ja väljaspoole hoonet ning hoone sees läheb see üle siseventilatsioonitorudele.

Maa-alune ventilatsioonitorustik vastab SS-EN 13476 nõuetele ja on valmistatud polüpropüleenist (läbimõõduga 175–500 mm) ning polüetüleenist (läbimõõduga 600-3500 mm). Kasutatavad materjalid on pika eluea ja madala soojusjuhtivusega, kemikaalikindlad ning taluvad suurt rõhku. Maa-alune ventilatsioon aitab hoida ehituskulud madalana.

Võrreldes teiste maa-aluste süsteemidega on Uponor UVS ainulaadse tihedusega ja eriti lekkekindel. Torusüsteem on sinist värvi, et seda mitte segi ajada kanalisatsiooni- või sademevee käitlemise torudega. Süsteem sobib eriti hästi näiteks koolide, haiglate, tööstuste, büroohoonete, korterelamute ja maa-aluste parkimismajade uusehitus- või renoveerimistööde puhul.

Tihendusrõngad ei kuulu komplekti ja on saadaval eraldi!


Uponoris usutakse, et vesi on jätkusuutliku tuleviku võti. Eesmärgiga vabastada kogu selle potentsiaal ja kaitsta meie planeeti, luuakse jätkusuutlikke veelahendusi. Alates linnadest ja hoonetest kuni kodude ja planeedini nähakse endal võimalust olla ümbritseva maailma toetajad.

Uponori ohutuid joogiveesüsteeme, energiatõhusaid kiirguskütte- ja jahutussüsteeme ning töökindlaid taristulahendusi müüakse enam kui 80 riigis.

Uponor on osa Georg Fischer Group’ist, mille peakorter asub Schaffhausenis, Šveitsis.

Üldinfo

Tootja tootekood 1051486
Toote nimetus RV UPOVENT KORK 560 MAA-ALUNE

Omadused

Paigaldusviis maa-alune

Toote mõõdud

Ühik tk

Pakendi mõõdud

Lisainfo

Link kodulehele Ava link kodulehele