Uponor INS isoleeritud ventilatsioonitorustik

aprill 24, 2024

Nüüdsest veel parem valik Uponor INS tooteid Vennad-Dahl’ist!

Uponor_INS_art_1

Täiendasime Vennad-Dahl’i tootevalikut Uponor INS isoleeritud ventilatsioonitorude ja -liitmikega

Uponor INS isoleeritud ventilatsioonisüsteem on hügieeniline ja lõhnatu lahendus nii kortermajades korteripõhiste kui eramute ventilatsiooni ehitamiseks. Isolatsioon aitab vältida kondensaadi tekkimist torustiku välispinnale ja Uponori patenteeritud ühendussüsteem lihtsustab paigaldust.

Kondensaadivastase isolatsiooniga kaetud ventilatsioonitorude ja -liitmike valmistamiseks on toorainena kasutatud lõhnatut ja mittetoksilist polüpropüleeni. Tänu kasutatud materjalidele on torustiku sisepind püsivalt antistaatiline ning patenteeritud kattega välispind püsib antistaatiline ka 2 aastat peale tootmist, et vältida torude määrdumist ladustamisel ja paigaldamisel.

Musta värvusega torude isoleerimiseks on kasutatud halli vahtpolüetüleenist isolatsiooni, mille paksus on 15 mm. Kõik liitmikud on pakitud individuaalsetesse hügieenilistesse pakendisse ning iga liitmik on varustatud vajaliku arvu kinnituslintidega. Torustiku ja liitmike ühendamiseks kasutatakse Uponor’i patenteeritud ühendusmeetodit, mis tagab D tihedusklassi.

Uponor INS ventilatsioonitorustiku eelised:
  • lihtne ja kiire paigaldus
  • püsivalt antistaatiline
  • väikesed energiakaod
  • ei vaja paigaldamiseks eritööriistu
  • täielik valik erinevaid liitmikke
  • VTT sertifikaadid nr. 158/01 ja VTT-C-6220-10

Kogu meie Uponor INS tootevalik on leitav siit.

Soovid lisainfot?