Gustavsbergi segistid – A-energiaklass ja Skandinaavia kvaliteet

oktoober 14, 2022
Gustavsberg_segistid_header-V4

Rootsi päritolu Gustavsbergi segisteid iseloomustavad vee- ja energiasäästlikud funktsioonid, kasutajasõbralik disain ning nutikas sisu.

Tualettruumis moodustub ligi 70% kogu hoone veetarbimisest ning just seetõttu tuleb seal vett kokku hoida. Paljudel Gustavsbergi segistitel on uuenduslikud ning nutikad funktsioonid ja omadused, mis aitavad keskkonnasäästlikke ja kasutajasõbralikke valikuid teha.

Tutvume lähemalt Gustavsbergi 5 populaarsema segistisarjaga: A-energiaklassiga New Nautic, trendika värvivalikuga Epic ja Estetic, kontaktivaba Sensoric ning klassikalise disainikeelega Atlantic.

Vee- ja energiasäästlik New Nautic

Tänu uuenduslikele funktsioonidele on New Nautic sarja segistid ainsad Eesti turul saadaolevad segistid, millele on omistatud A-energiaklass. New Nautic seeria tooted aitavad vähendada veekulu kuni 45% ja vee soojendamiseks kuluvat energiat kuni 30%. See kehtib nii valamu- ja dušisegistite kui ka köögisegistite kohta. New Nautic segistitel on nutikas sisu, mis tähendab, et komponendid on asendatavad ja segistit saab aastate jooksul täiendada uute ja järjest nutikamate funktsioonidega seejuures kogu segistit välja vahetamata. See tagab, et segisti kestab aastakümneid ja on vaatamata pikaealisusele alati kaasaegne.

Loe lähemalt: New Nautic

Kontaktivaba Sensoric

Koju ja avalikku ruumi sobib sensoriga töötav Sensoric segistisari. Sensoric segistid võimaldavad veetemperatuuri eelseadistada, et kraanist tuleks alati sobiva temperatuuriga vesi. Segistiga on kaasas aeraator, mis vähendab segistit läbiva vee hulka muutes selle LEED ja BREEAM nõuetele vastavaks.

Eepiline Epic

Kui osa segisteid sulandub ruumi, siis Gustavsberg Epic on loodud vannituppa iseloomu ning tooni andma. Segisti on saadaval poleeritud kroomi, harjatud messingu või matt musta tooni ja samades  värvitoonides saab kombineerida ka valamu põhjaklappe. Veelgi stiilsema lahenduse saab lisades valamule põranda- või seinaühendusega kroomitud, matt musta või messingust sifooni. Samades värvitoonides Epic sarja köögisegistid on kõrge jooksutoruga, mis on 110° pööratav. Valikus on ka väljatõmmatava jooksutoruga otsaga segisti, mis muudab suuremate nõude pesemise ja köögivalamu puhtana hoidmise eriti lihtsaks.

Loe lähemalt: Epic

Moodne Estetic

Moodsaid valikuid pakkuva Estetic sarja on loonud Rootsi sisearhitekt ja disainer Jon Eliasson. Puhaste katkematute joontega segistid on saadaval kroomitud, matt musta ja matt valgena. Segistite värv ja disain sobitub sama sarja keraamikaga. Kõrget valamusegistit saab kombineerida nii vannitoa- kui köögivalamuga.

Loe lähemalt: Estetic

Klassikalise disainikeelega Atlantic

Atlantic sarja segistid on puhta vormi ja nutika disainiga. Jooksutoru kumeralt pinnalt voolab vesi ära, vähendades katlakivi kogunemist. Segisti tugev jalg asetseb tihedalt keraamilise pinna vastas, hoides segisti stabiilsena. Kergesti haaratava kahva alaosa on pisut ümar tagades kvaliteeditunde igal kasutuskorral.

Loe lähemalt: Atlantic