Bosch Compress 3000 AWS õhk-vesi soojuspumbad

august 09, 2023

Valik komplekte lõpumüügihinnaga! Võta ühendust oma Vennad-Dahl’i esindajaga.

Compress_3000_art_1_v1

Compress 3000 AWS soojuspumbad on turvaline ja tasuv valik, mis muudab Teie elu palju lihtsamaks.

Aastatepikkune kogemus, innovaatilisus ja tahe luua tulevikukindlaid lahendusi, on võimaldanud Bosch’il välja tulla Compress 3000 AWS seeria õhk-vesi soojuspumpadega, mis on töökindlad, mitmekülgsed, efektiivsed ja seejuures väga mõistliku hinnaga.

Compress 3000 AWS-i võib kasutusele võtta nii uusehitistes kui ka hoone kaasajastamisel. Seadmed võib töötada nii autonoomselt kui ka koos teiste soojaallikatega, mis on renoveeritavas majas juba olemas. See on hea viis, kuidas vabaneda igapäevasest kütmisest ja vähendada küttekulusid.

Kaasaaegne tehnoloogia

Bosch’i soojuspumpade parima efektiivsuse taga on täiustatud invertertehnoloogia, mis reguleerib pidevalt kompressori võimsust vahemikus 25 kuni 100%. Seetõttu toodab seade just nii palju soojust kui palju antud hetkel vajalik, vältides üleliigset energiakulu eelkõige sügisel ja kevadel, kui küttesüsteem ei tööta täisvõimsusel. Nii kulub vähem elektrit, siseruumide temperatuur on alati stabiilne ning ka seadme enda kasutusaeg on pikem. Sissehitatud regulaator juhib ka ventilaatori pöörete arvu, mistõttu seade töötab alati võimalikult vaikselt.

Compress 3000 AWS soojuspumbad sobivad suurepäraselt Eesti kliimatingimustesse. Mitmekülgne seade suudab kodu soojaks kütta ka väga madalatel temperatuuridel nin sooja ilmaga sobib samas hoone jahutamiseks, tagades nii aastaringse mugavuse.

Lihtne paigaldus

Split-tüüpi Compress 3000 AWS, mis koosneb sisemisest ja välimisest osast, võimaldab säästa lisaks energiale ka paigalduskuludelt.

Tagasihoidliku ning kompaktse disainiga välismooduli, mis on juba eelnevalt külmaainega täidetud, saab paigaldada pea igale poole – ka väiksemasse hoovi, maja fassaadile või hoone kõrvale spetsiaalse raami peale. Kasutatav külmaaine on mittekülmuv ning seetõttu ei ole pikaajalised elektrivoolu katkestused madalal temperatuuril seadmele ohtlikud.

Sisemoodulid on kiireks ja lihtsaks küttesüsteemiga ühendamiseks juba eelnevalt täielikult komplekteeritud, mis aitab paigaldajatel kõvasti aega kokku hoida. Sisemooduli paigaldamiseks vajaliku pinna võib leida näiteks nii tehno- või pesuruumist kui ka garaažist. Siseosa on paigaldatav kas põrandale või seinale, võimaldades paindlikke lahendusi.

Sobiva sisemooduli leiab kolme erineva funktsiooniga siseosa seast, mida saab komplekteerida vastavalt konkreetse küttesüsteemi vajadusele.

Intelligentsed lahendused

Soojuspumpade tööd juhib regulaator HPC410, pakkudes kõiki võimalusi, mis tänapäevases kodus olla võiksid. See liidab ühte süsteemi radiaatorid ja põrandakütte, sooja vee ja basseini, päikeseküttekollektorid ja küttekatla. Ühtne juhtimine tagab kogu küttesüsteemi optimaalse töö, lisaks on regulaatoril lihtne ja mugav kasutajaliides. Kõiki põhilisi sätteid saate kaugteel hallata nii oma mobiiltelefonis kui tahvelarvutis, kasutades Bosch HomeCom Easy rakendust. Soojuspumba ühendamiseks internetivõrku on vajalik eraldi saadaval olev tarvik Connect-Key K30RF.

Rakenduse saad vastavalt nutitelefoni operatsioonisüsteemile alla laadida siit:

 

 

Peamised omadused

  • drive Split-tüüpi soojuspump ruumide jahutamiseks, kütmiseks ning tarbevee soojendamiseks
  • Sobib peamiselt ühepereelamutele ning paarismajadele
  • Suurepärane lahendus renoveerimisprojektide jaoks
  • Saadaval 5 erineva võimsusega seadet, vahemikus 6 kuni 14kW
  • Tõhus soojuspump optimaalse hinna ja kvaliteedi suhtega
  • Võimsuseregulaatoriga inverterkompressor
  • Pealevoolu maksimaalne temperatuur 55°C
  • Eeltäidetud külmaainega (kuni 7,5m magistraali jaoks)
  • Puudub külmumisoht pikemaajalise elektrikatkestuse korral
  • Saadaval sise- ja välisseadmena

Sobiv sisemoodul sõltub konkreetsest vajadustest

Bosch Compress 3000 AWS soojuspumba välismoodulid ODU Split, on mõeldud ühendamiseks soojuspumba siseruumimoodulitega AWMS, AWES või AWBS. Erinevad variandid võimaldavad luua just Teie vajadustele vastava küttesüsteemi. Compress 3000 AWS võib olla kasutusel ainsa soojaallikana või kombineerituna gaasi-,vedelkütuse- või graanulikatlaga. Näiteks Compress 3000 AWS-i ühendamisel traditsioonilise küttekatlaga saate hübriidsüsteemi, mis kasutab optimaalselt mõlemat energiaallikat.

Bosch Compress 3000 siseseadmed

Soojuspumba moodul AWMS on mõeldud paigaldamiseks põrandale majas sees. Seade on varustatud kuumaveeboileri, elektrilise lisaküttekeha, A-energiaklassi kütte ringluspumba, küttesüsteemi paisupaagi ja regulaatoriga HPC410, mis juhib tarbevee soojendamist ja üht ilma segistita kütte/jahutuskontuuri.

EMS 2 tarvikuid kasutades võib ühendada 4 segistiga kütte/jahutuskontuuri või basseini- ja päikeseküttesüsteemi. Igale kontuurile võib lisada ruumitemperatuuri regulaatori CR10. Interneti kaudu juhtimise ja reguleerimise jaoks ning kaugjuurdepääsu loomiseks on vajalik komplekt K30. Tarnekomplektis on kokkupanemata kaitsesõlm (kaitseklapp, manomeeter, õhueraldaja, filter ja möödaviik) ning kütte-ja välistemperatuuri andurid.

Bosch Compress 3000 seadmete kombinatsioonid

Soojuspumba moodulid AWBS ja AWES on mõeldud paigaldamiseks maja sisse seinale. Varustuse nimekirja kuuluvad A-energiaklassi ringluspump, kaitseklapp, manomeeter, automaatne õhueraldaja ja regulaator HPC410. Soojuspumba moodulis AWES on lisaks eelmainitule ka 9kW küttekeha ja küttesüsteemi paisupaak.

Segistiventiiliga soojuspumbamoodul AWBS on mõeldud kasutamiseks vedelkütusega töötava, elektri- või gaasikatlaga. Tarbevee soojendamiseks tuleb mõlemal juhul ühendada väline veesoojendi ja ümberlülitusventiil. Regulaator HPC410 juhib tarbevee soojendamist ja üht ilma segistita kütte/jahutuskontuuri.

EMS 2 tarvikuid kasutades võib ühendada 4 segistiga kütte/jahutuskontuuri või basseini- ja päikeseküttesüsteemi. Igale kontuurile võib lisada ruumitemperatuuri regulaatori CR10. Interneti kaudu juhtimise ja reguleerimise jaoks ning kaugjuurdepääsu loomiseks on vajalik komplekt K30. Tarnekomplekt sisaldab küttekontuuri filtrit, välisõhu, kütte pealevoolu ja sooja tarbevee temperatuuriandureid.

Kõikide seadmete täpsemad tehnilised andmed ja hinnakirja leiad siit.

Loe ka artiklit “Compress soojuspumbad – madalamad küttekulud, rohkem mugavust

Hinnapakkumise saamiseks või lisaküsimuste korral täida allolev vorm

Isikuandmete töötlemise põhimõte(nõutud)
Tutvu isikuandmete töötlemise põhimõtetega siin