Geberit Sigma – et oleks valikut

september 19, 2023 ,
Geberit_Sigma_Art_1

Vennad-Dahl’i tootevalikus on Geberit Sigma loputuskastiga seinaraamid ning väga lai valik sobivaid Sigma loputusnuppe, mille hulgast leiab igaüks endale meelepärase.

Seina sisse paigaldatava WC-loputuspaagi turuletoomist hakati ette valmistama juba enam kui 50 aastat tagasi. Sanitaartehnilised seadmed kadusid kasutaja vaateväljast ja vannituba muudeti ruumiks, kus võis lõdvestuda ja tunda ennast mugavalt.

Geberit on aastakümnete jooksul pidevalt loonud uudseid lahendusi, mis on teinud seinasisese sanitaartehnoloogia tänapäeval enim eelistatud lahenduseks nii inserneride kui tehnosüsteemide projekteerijate jaoks.

Ennast tõestanud tehnoloogia

Geberiti varjatud loputuspaagid on moodsa vannitoasisustuse klassika ning neid on maailmas enam kui 50 aasta jooksul paigaldatud miljoneid. Geberit on tuntud oma töökindluse poolest – veendumaks toote kvaliteedis, kontrollitakse enne pakendamist iga loputuspaagi tihedust ja korrektset toimimist. Geberit garanteerib loputuspaakide varuosade saadavuse ka 25 aastat peale tootmise lõpetamist. Geberit Sigma varjatud loputuspaagiga saab loputuskoguse seadistada vastavalt vajadusele, mis võimaldab veetarbimises saavutada suurepäraseid näitajaid ning saada erinevates keskkonnamõju hindamistes parimaid tulemusi.

Peamised omadused:

  • Ehituskõrgus 112cm
  • Lihtne paigaldus
  • Loputuse lülitus eest
  • Reguleeritava kõrgusega
  • Lõhnade eemaldussüsteemi valmidus
  • Sobib kasutamiseks Geberit Sigma loputusnuppudega

Leia Sigma loputuskastiga Duofix seinaraam meie tootekataloogist.

Lisaseadmed Sigma raamile

Sigma raamid võimaldavad kasutada mitmeid erinevaid lisaseadmeid. Näiteks Geberit DuoFresh lõhnaeemaldusmooduli saab paigaldada kõikidesse Sigma seeria varjatud loputuspaakidesse ning lisaks õhufiltrile on sel orienteerumisvalgus ja värskenduspulga süsteem. Teatud tingimustel saab lõhnaeemaldusmooduliga hiljem varustada ka olemasolevaid WC-paigaldisi. Ainsaks eelduseks on ühendus 230V vooluvõrguga DuoFresh toiteploki paigaldamiseks.

Geberit DuoFreshi moodul annab vannitoale värskuse, eemaldades WC-potist kõik ebameeldivad lõhnad enne, kui need jõuavad levida. Lõhnade äratõmbesüsteem lülitub automaatselt sisse ja pärast töö lõpetamist uuesti välja. Loputustoru ja -ventiili kaudu imeb süsteem õhu ära, puhastab selle keraamilise kärgfiltri abil ning juhib seejärel ruumi tagasi.

DuoFresh moodul on saadaval musta või kroomitud raamiga.

Lõhnaeemaldusmoodul on varustatud ka LED-orienteerumisvalgustusega. See asub loputusnupu taga ja näitab mahedat valgust teel WC-potini. Valgust juhivad andurid, mis tagavad lisaks orienteerumisvalgusele ka äratõmbe automaatse sisse- ja väljalülitamise. Valgustust on võimalik mobiilirakendust kasutades isikupärastada.

Lisavarustusena saadaolev Geberit DuoFresh värskenduspulga moodul sobib kasutamiseks enamiku Geberiti Sigma seeria loputusnuppudega (Sigma01 kuni Sigma50).

Mooduli kasutamine on imelihtne: pöörake Geberiti loputusnupp kõrvale, asetage värskenduspulk oma pessa ja lükake see oma kohale ning sulgege loputusnupp. DuoFresh värskenduspulgad annavad loputusveele sinaka tooni ja meeldiva lõhna.

Et oleks valikut

Usaldusväärselt ja silmatorkamatult tagab Geberiti loputussüsteem seina taga laitmatu töö, suurima mugavuse ja maksimaalse vastupidavuse. Loputusnupud on seevastu varjatud loputuskasti ainsaks kasutajale nähtavaks osaks.

Keraamika, puit, kivi, klaas, metall – tänapäeva vannitoas kasutatavate materjalide valik on meeletult lai. Geberit Sigma loputusnupud võimaldavad valida sobiva disaini, mis sobib teie Teie vannitoa sisekujundusega. Valikusse kuuluvad nii erinevad värvid, materjalid kui ka viimistlusvõimalused. Sobiva kujunduse saad valida kaheksa erineva seeria vahel. Kõik Geberiti poolt kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ning mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Geberit loputusplaadid kannavad sobiva varjatud loputuspaagi nime, et elementide omavaheline sobivus oleks kindel. Sigma loputusnupud on saadaval nii ühe- kui kahesüsteemsetena.

Kliki pildil, et näha kogu vastava seeria viimistlusvalikut:

Sigma60 seeria loputusnupud on süvistatavad ning jäävad seinaga samale tasapinnale.

Tutvu kogu meie Geberit Sigma tootevalikuga.

Soovid lisainfot?