Boiler Bosch 2000T Mini, 15 L valamu peale

Tootekood:52-B15A

115.78

/ tk (138.94 km-ga)
Saadavus: Ladustatav
Kategooriad:

Bosch boiler valamu peale paigaldamiseks, maht 15 L

Elektriboiler Bosch Tronic 2000T mini
– Kõrge tihedusega pressitud polüuretaanist tõhus 20 mm soojusisolatsioon, mis tagab minimaalsed soojuskaod ja seadme ökonoomse töö
– Klaaskeraamiline kate kaitseb kindlalt korrosiooni eest ja kindlustab vee kõrge puhtuse. Kate garanteerib pika kasutusaja ja veesoojendi pideva töö
– Magneesiumanood
– Kaitseventiil
– Roostevabast terasest sooja tarbevee väljund
– Paagile kehtib 5-aastane garantii
– Mugav mehaaniline termostaat

Temperatuuri reguleerimine toimub mehaanilise regulaatoriga, mis asub boileri korpusel. Tänu sellele hoiab 70 kraadi määramisel boiler ise paagis vajalikku temperatuuri.
Boileri paaki on tehases katsetatud 16-baarise rõhuga, mis on tavalisest linna veevärgi rõhust kaks korda kõrgem.

Kõik elektriboilerid Bosch Tronic on seestpoolt kaetud ainulaadse klaaskeraamikaga, mis on välja töötatud firma Bosch laboris. See klaaskeraamika on kõrgel temperatuuril (780–850 °C) karastatud ja paagi siseküljele kantud klaasitaoline aine. Selle peamine erinevus klaasist on see, et selline kattekiht talub rõhu ja temperatuuri kõikumist. Seejuures on see keemiliselt täiesti neutraalne ja tagab täieliku hügieeni vee soojendamisel. Nii ei esine vee „õitsemise” ohtu ning boilerit ei ole vaja tühjendada, kui sooja vett ei kasutata.

Standardsed 1/2″ ühendused tagavad boileri mugava ühendamise.

Tänu boileri klaaskeraamilisele kattekihile on paagil 5-aastane garantii. Elektroonika ja boileri teiste komponentide garantiiaeg on 2 aastat.

Küttekeha võimsus on vähemalt 1,5 kW. Tänu sellele kulub vee soojendamiseks temperatuurilt 15 °C temperatuurile 65 °C sõltuvalt Bosch Tronicu mudelist ja mahust 23–35 minutit.

Korrosioon on üks enam esinevaid boilerite probleeme. Seetõttu on kõigil sarja Bosch Tronic elektriboileritel suuremad magneesiumanoodid. Korrosiooni mõjutavad vee kvaliteet ja boileri hooldamine. Hooldust peab tegema volitatud hoolduspartner kord aastas.

Tänu Bosch Tronicu ainulaadsele soojusisolatsioonile on soojuskaod 0,8–1,5 kW ööpäevas. Kui temperatuur langeb määratud tasemest allapoole (näiteks vee pideval kasutamisel), algab vee soojendamine.

Minimaalne soovitatav ruumi temperatuur on 0 °C. Selleks aga, et vältida vee külmumist paagis, tuleb see talveperioodiks tühjendada või siis kasutada külmumisvastast režiimi. Külmumisvastane režiim tähendab 10 °C temperatuuri määramist termostaadil. Nii hoiab termostaat talveperioodil paagis vee temperatuuri 10 °C juures, samal ajal on aga elektrikulu minimaalne


Üldinfo

EAN kood 4.05E+12
Toote nimetus RV BOILER BOSCH 15L TORUD ALT

Omadused

Maht (L) 10.0000
Energiaklass A
Võimsus (kW)
Paigaldusviis valamu peale
Anood magneesium

Toote mõõdud

Ühik tk
Netokaal (kg) 6.6000

Pakendi mõõdud

Pakendi kõrgus (cm) 47.0000
Pakendi laius (cm) 38.0000
Pakendi sügavus (cm) 29.0000

Lisainfo

Lisaomadused / funktsioonid Boilerit tohib paigaldada ainult kinnistesse süsteemidesse
Komplekti kuulub montaažiplaat, kaitseklapp, paigaldusšabloon, võrgujuhe, paigaldusjuhend