AS Vennad-Dahl Tallinna esindus

Peterburi tee 90b, Tallinn
Tel.: 605 4050
Faks: 601 2933
@: dahl@dahl.ee

Avatud: E-R 8.00-17.00 (kauba vastuvõtt E-R 8.00-16.00)

 

Tallinna esinduse töötajad

NimiAmetikohtTavatelefonMobiiltelefonE-posti aadress
Jorma RautanenTegevjuht605 4050jorma@dahl.ee
Kaire TammestSekretär605 4050kaire@dahl.ee
Janno IngermannKontroller605 414753 40 7006janno@dahl.ee
Kaupo KadajaneTurundusjuht605 414151 44 952kaupo@dahl.ee
Tiina LiivPearaamatupidaja605 4057tiina@dahl.ee
Helena MärtsonRaamatupidaja605 4028helena@dahl.ee
Ott RingoOstujuht605 402051 46 833ott@dahl.ee
Kristi EsmanOstja605 4148kristi@dahl.ee
Märten MandelVentilatsiooni projektijuht605 402553 309 950marten@dahl.ee
Rainer RoodVentilatsiooni projektijuht605 402653 054 324rainer.rood@dahl.ee
Urmas MändSisevõrkude projektijuht605 402250 74 675urmas@dahl.ee
Taimo TammojaSisevõrkude projektijuht605 405652 22 971taimo@dahl.ee
Marko PesurVälisvõrkude projektijuht605 402452 06 520marko@dahl.ee
Rain RahumägiESTE* projektijuht605 414953 268 237rain@dahl.ee
Taavi PauriTööstusmaterjalide müügijuht605 414550 86 813taavi@dahl.ee
Alo NeerotEdasimüüjate müügijuht605 414653 499 966alo@dahl.ee
Veroonika SalujõeKlienditeenindaja605 4143veroonika@dahl.ee
Riho RiibergKlienditeenindaja605 4144riho@dahl.ee
Madis AbeLao juhataja605 402352 57437madis.abe@dahl.ee
Tarmo BaranovskiVäljastuskorraldaja605 414253 470412tarmo@dahl.ee
Lauri SiilakKauba vastuvõtja605 402753 417 665vastuvott@dahl.ee
Kristo KlaasTranspordi korraldaja605 402353 404 740transport@dahl.ee
Joonas RaiesmaaAutojuht605 402352 95 499
Andres KullamäeLaotöötaja605 402351 19 765
Aivar KaasikLaotöötaja605 4023
Edgar NõmmikLaotöötaja605 4023
Guido GrauLaotöötaja605 4023
Priit ViitalLaotöötaja605 4023
Teet LooritsLaotöötaja605 4023

* ESTE = Energiasäästu ja taastuvenergia projektijuht